Destek Telefonları 0212 266 10 10

ITFTUR Seyahat Hizmetleri Hakkımızda

Hakkımızda

ITF TUR, Türkiye’nin en saygın seyahat acentelerinde uzun yıllar çalışmış profesyonellerden oluşturulmuş ekibi ve 16 yıldır ticari geziler,yurtdışı ve yurtiçi fuar turları tecrübesi ile sizlere en iyi hizmeti ilk elden sunmak üzere kurulmuş, Türsab üyesi bir A Grubu seyahat acentasıdır..

Hizmet sektörünün gerektirdiği sorumluluk duygusu ve profesyonel yaklaşımını hedef olarak belirleyen ITF TUR, güven listesini, Türk Turizmine olan inancı ve sizlerin yakın ilgisi ile gelecekte büyük başarılara imza atarak büyütmeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Yola çıkarken seçtiğimiz hedef,en iyi hizmet anlayışıyla hizmetlerimizin sınırlarını zorlamak, başarıyı yakalamak ve memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmak.

Hedeflerimiz

Sunduğumuz her hizmete, tüm ekibimiz ile değer katan, misafirlerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası otel zincirleri, seyahat acentaları ile bütünlük içinde olan, yenilikçi ve yaratıcı hizmetler sunan Uluslar arası bir seyahat şirketi olmaktır.

ITFTUR , hizmet alanlarını değer katarak genişletirken, uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve lokal değerlerin bilincinde, üstlendiği her işi en iyi şekilde yapmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

Kendimize, misafirlerimize, işbirliği içerisinde olduğumuz tüm bireylere ve çevreye duyarlı, şeffaf ve dürüstlükle yaklaşmak, şirketimize ve hizmetlerimize sorumlulukla sahip çıkmak, en iyi performansı sağlayacak verimlilik esasına sahip olmak ve böylece "güveni" sürdürülebilir kılmaktır.

Sürekli öğrenmek, misafir ihtiyaçlarını anlamak, mükemmele ulaşacak tutkuya sahip olmak ve takım ruhu esasına dayalı katma değerli ortam sağlamak, pozitif etki yaratmak ve geliştirmektir.

Bize vereceğiniz güven ve desteğiniz, seyahatlerinizde kaliteli ve güvenilir hizmet olarak geri dönecektir. Başarılı anları sizinle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyacağız.